444 8 118

Hakkımızda

Fortes İnşaat Hakkında.

Fortes Mühendislik olarak, 2015 yılında kurulmuş olup bünyesinde İnşaat, Mekanik, Elektrik, Doğalgaz, Güneş Enerji Sistemleri ve Verimli Enerji Sistemleri gibi mühendislik bilgi ve çözümlerine ihtiyaç duyulan alanlarda faaliyet göstermekteyiz.
Gelişime yönelik yatırımlarımız, güçlü alt yapımız ile İstanbul Maltepe’de bulunan teknik ofis, kurumsal satış, operasyon merkezi ve Türkiye’ye yayılmış hizmet ağı ile mühendislik çözümleri sunmaktayız.
Faaliyet alanını kurulduğu yıldan itibaren ısıtma, soğutma ve enerji sistemleri üzerine yoğunlaştıran şirketimiz, mekanik ve elektrik taahhüt hizmetleri ile birlikte inşaat alanına da 2015 yılında İstanbul Kadıköy ilçesinde Kentsel Dönüşüm Projesi ile başlamıştır. Deprem bölgesinde bulunmamız ve bu bölgedeki yapıların ömrünü tamamlaması sebebiyle sağlam, modern ve nitelikli projeler sunmak adına sektöre öncelikle bu alanda hizmet vermek istedik. Aynı bölgede halen Kentsel Dönüşüm Projelerimiz devam etmekte olup sektöre adım attığımız günden itibaren bu projelerin yanına ofis, okul, hizmet tesis alanları gibi işleri de ekledik. Kadıköy bölgesinde kentsel dönüşüm projelerimiz devam etmekte olup, bunun yanı sıra Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde site konseptinde villa projelerine devam etmekteyiz.

Fortes İnşaat HİZMETLER

Kentsel Dönüşüm

Kentsel dönüşüm riskli alanların güvenli hale getirilmesini sağladığı için son derece önemlidir. Devlet tarafından belirlenen prosedür ve yasalara göre yapıların düzeltilmesi ya da yeniden inşa edilmesi sürecinden oluşur. Bu sayede çarpık kentleşme ve kaçak yapıların önüne de geçilmiş olur. Daha iyi bir gelecek ve uzun ömürlü binalar inşa etmede kentsel dönüşümün payı büyüktür.

Proje Taahhüdü

İnşaat sektörünün farklı alanlarında faaliyet gösteren Fortes İnşaat olarak, inşaat taahhüt işlemleri kapsamında konut, işyeri ve fabrika inşaatları yapmaktayız. Yapının tasarlanması, mimari-statik projelerinin hazırlanması, imalat ve montaj yapılması için çalışmalar yürütmekteyiz. . Standartlara uygun, sağlam ve tasarım olarak estetik görünüme sahip kullanışlı yapılar inşa ettirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TADİLAT VE DEKORASYON

Tadilat, mevcut işleyişini gerçekleştirmesinde sorun olan ya da tamamen kullanılmaz hale gelen bir mekâna ya da nesneye yapılan yenileme işlemleridir. İşlem sonrasında sadece görsel olarak değil işlevsel olarak da kolaylık sağlayan işler ortaya çıkabilir. Evlerde mutfak, banyo, salon ya da bahçe gibi alanlarda değişiklik yapılabileceği gibi işyerlerinde de yapılabilir. Tadilat sayesinde istenilen mekânı tamamen değiştirmek mümkünken sadece küçük değişiklikler de yapılabilir.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

İLETİŞİM

İletişim

444 8 118
[email protected]
Cevizli Mh., Tugay Yolu Cd. No:20/A Kat:16, 34840 Maltepe/İstanbul

Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong
© 2021 Fortes İnşaat | Tüm Hakları Saklıdır.