444 8 118

Hakkımızda

Fortes İnşaat Hakkında.

İnşaat sektöründe 2006 yılından itibaren faaliyete başlayan Fortes İnşaat, sektördeki gelişim ve değişimi takip ederek inovasyonu kurumsal yapısı ile özleştirmiş Türkiye’nin gelecek vadeden yapı firması konumundadır.

Fortes İnşaat bünyesinde Doğalgaz Taahhüt, Mekanik Taahhüt, Elektrik Taahhüt, Doğalgaz ve Verimli Enerji Sistemlerini sunarak 6 faaliyet alanında hizmet veren Fortes Mühendislik şirketler grubunun bir parçasıdır.

Müşterileri ile birebir iletişime geçerek ne istediklerini analiz eden ve buna göre mimari ötesi çözümler geliştiren Fortes; kalite belgeleri, sosyal sorumluluk projeleri ile doğa ve insana verdiği değeri güçlendiriyor. Yapı alanında hizmet verdiği yüzlerce ürün grubunu, sektöründe dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarından temin ederek tüketiciyle buluşturuyor.

Bugün, ısıtma sektörünün lider firması olan Fortes 250.000 bağımsız mekânın ısıtma dönüşümünü ve inşaat projesini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Fortes İnşaat hizmetler

Kentsel Dönüşüm

Kentsel dönüşüm riskli alanların güvenli hale getirilmesini sağladığı için son derece önemlidir. Devlet tarafından belirlenen prosedür ve yasalara göre yapıların düzeltilmesi ya da yeniden inşa edilmesi sürecinden oluşur. Bu sayede çarpık kentleşme ve kaçak yapıların önüne de geçilmiş olur. Daha iyi bir gelecek ve uzun ömürlü binalar inşa etmede kentsel dönüşümün payı büyüktür.

Proje Taahhüdü

İnşaat sektörünün farklı alanlarında faaliyet gösteren Fortes İnşaat olarak, inşaat taahhüt işlemleri kapsamında konut, işyeri ve fabrika inşaatları yapmaktayız. Yapının tasarlanması, mimari-statik projelerinin hazırlanması, imalat ve montaj yapılması için çalışmalar yürütmekteyiz. . Standartlara uygun, sağlam ve tasarım olarak estetik görünüme sahip kullanışlı yapılar inşa ettirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tadilat ve Dekorasyon

Tadilat, mevcut işleyişini gerçekleştirmesinde sorun olan ya da tamamen kullanılmaz hale gelen bir mekâna ya da nesneye yapılan yenileme işlemleridir. İşlem sonrasında sadece görsel olarak değil işlevsel olarak da kolaylık sağlayan işler ortaya çıkabilir. Evlerde mutfak, banyo, salon ya da bahçe gibi alanlarda değişiklik yapılabileceği gibi işyerlerinde de yapılabilir. Tadilat sayesinde istenilen mekânı tamamen değiştirmek mümkünken sadece küçük değişiklikler de yapılabilir.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

İletişim

İletişim

444 8 118
info@fortesinsaat.com
Cevizli Mh., Tugay Yolu Cd. No:20/A Kat:16, 34840 Maltepe/İstanbul

Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong
© 2021 Fortes İnşaat | Tüm Hakları Saklıdır.