Paylaş

HAKKIMIZDA

aşağı kaydır

Fortes İnşaat Hakkında

İnşaat sektöründe 2006 yılından itibaren faaliyete başlayan Fortes İnşaat, sektördeki gelişim ve değişimi takip ederek inovasyonu kurumsal yapısı ile özleştirmiş Türkiye’nin gelecek vadeden yapı firması konumundadır.

Fortes İnşaat bünyesinde Doğalgaz Taahhüt, Mekanik Taahhüt, Elektrik Taahhüt, Doğalgaz ve Verimli Enerji Sistemlerini sunarak 6 faaliyet alanında hizmet veren Fortes Mühendislik şirketler grubunun bir parçasıdır.

Gelişime yönelik yatırımları ve güçlü altyapısıyla Maltepe Cevizli de bulunan kurumsal satış ve operasyon merkezi, 35 şubesi, 250 araçlık hizmet filosu, 550 personeli ve 250 ustasıyla beklentilerin üstünde hizmet üretiyor. İstanbul, Kocaeli, İzmir, Balıkesir, Tekirdağ, Edirne, Manisa, Bursa, Konya, Antalya, Isparta, Kahramanmaraş, Gaziantep, Urfa, Malatya, Kilis, Giresun, Ordu ve Trabzon’da bulunan Şubeleri ile 81 ilde yayılmış geniş satış ve hizmet ağı ile ısıtma soğutma ve inşaat sektöründe çözümler sunuyor.

Müşterileri ile birebir iletişime geçerek ne istediklerini analiz eden ve buna göre mimari ötesi çözümler geliştiren Fortes; kalite belgeleri, sosyal sorumluluk projeleri ile doğa ve insana verdiği değeri güçlendiriyor. Yapı alanında hizmet verdiği yüzlerce ürün grubunu, sektöründe dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarından temin ederek tüketiciyle buluşturuyor.

Bugün, ısıtma sektörünün lider firması olan Fortes 250.000 bağımsız mekânın ısıtma dönüşümünü ve inşaat projesini başarıyla gerçekleştirmiştir.Neler Yaparız!

Projeler
198
TAMAMLANAN PROJELER
42
DEVAM EDEN PROJELER
15000
MUTLU MÜŞTERİ
600
ÇALIŞAN SAYISI
Fortes İnşaat Performans MÜŞTERİ GERİ BİLDİRİMLERİ NETİCESİNDE ORTAYA ÇIKAN PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ.

TASARIM

MİMARİ

YAPI

Vizyon ve Misyon

VİZYON

"Türkiye'de inşaat sektörünün yenilikçi firması olarak; yapı denildiğinde akla ilk gelen, hizmet kalitesi, öncü çözümleri ve müşteri odaklılığı ile en fazla tercih edilen marka olmak."

MİSYON

"Genç ve dinamik kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmak, hizmet verdiği İklimlendirme ve inşaat sektöründeki uygulama alanında inovasyon odağında çözümler üretmektir. Bu misyonla müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini teknolojik alt yapı ile en doğru yöntemle karşılamaktır."

DEĞERLER

"Fortes Mühendislik olarak Türkiye'nin farklı bölgelerine yayılmış 36 Şube ve Showroom ile bir milyonu aşkın insanın hayatına dokunuyor, daha sıcak bir yuva ve mutlu evler hedefiyle toplum için değer yaratmaya odaklanıyor."

Tarihçe

2018

İLK YAPI TAAHHÜT

S.S. Yeşilköy Lojistik Motorlu Taşıyıvılar Kooperatifi hizmet binası yapım işini tamamladık.

  • 6878 m2
  • Ofis Projesi
  • İnşaat, Elektrik, Mekanik Proje ve Taahhüt

2009

İLK YAPI PROJESİ

İnşaat faaliyetlerine başladıktan sonra ilk Müteahhitlik projesini 2009 yılı haziran ayında tamamladık ve tapu sahiplerine anahtarlarını teslim ettik.

2006

FORTES İNŞAAT KURULDU

Fortes İnşaat markasıy ve kendi yönetim kadrosu ile Fortes Grup altında faaliyetlerine başladı. İnsanların her zaman mutlu olarak yaşadığı, içinde yaşadığında huzur bulduğu yuvalar yapmayı amaç edinerek yolaçıktı.